На Сумщині чоловік жорстоко зарубав односельця

Вирішити багаторічний конфлікт із сусідом 58-річний житель Серединобудського району взявся за допомоги сокири. Близько десяти ударів він наніс сокирою по голові односельцю, від яких той помер. За скоєне чоловіку загрожує п’ятнадцятирічний термін ув’язнення.

Як з’ясували в ході дізнання співробітники поліції Серединобуди, того вечора до 59-річного жителя району прийшов на гостини його 58-річний односелець, з яким у власника будинку протягом останніх сімох років час від часу виникали різні конфлікті ситуації. Зустріч сусідів не обійшлась без вживання алкоголю. Але замість мирної розмови між ними за кілька годин спалахнув новий конфлікт, який переріс у бійку. Про це пише СЕРЕДНЯ-БУДА СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Сумській області.

В результаті власник садиби вхопив сокиру та став наносити нею удари по голові своєму приятелю по чарці. Як згодом встановили фахівці-судмедексперти, він наніс потерпілому близько десяти ударів по голові. Навіть після таких травм постраждалому стало сил пройти понад півсотні метрів у напрямку свого будинку. Лише наступного дня труп чоловіка знайшли його односельці.

Наразі підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України. Ведеться досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритого за ознаками ч.1 ст. 115 Криминального кодексу України «Навмисне вбивство».

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.