У Путивлі лісничий незаконно вирубував дерева

22 лютого 2017 року, Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури головному лісничому ДП «Путивльський агролісгосп» вручено повідомлення про підозру в незаконній порубці лісу та зловживанні службовими повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний виписав лісорубний квиток про порубку 47 дерев дубу на території Чорнобривкинської сільської ради. Мова йде про події, що відбулись у квітні 2016 року. Тоді вздовж автодороги Чорнобривкіне – Путивль було вирубано 47 дубів вартістю понад 400 тис грн. За вказаним фактом проводилось досудове розслідування.

Окрім того, відповідно до висновку експерта, зрізані дерева були аварійними. Кримінальне провадження за фактом незаконної порубки дерев було закрите. Про це пише ПУТИВЛЬ СЬОГОДНІ із посиланням на Прокуратуру Сумської області.

На даний час кримінальне провадження поновлене, прийнято рішення про проведення повторної експертизи пнів зрізаних дерев у іншій експертній установі. Разом з тим, Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем сільським головою, який звернувся до голови райдержадміністрації з пропозицією сприяти в здійсненні порубу вказаних дерев.