Житель Шостки ”заробляв” собі на спиртне крадіжками

У Шостці 35-річний місцевий мешканець заробляв собі на спиртне крадіжками з крамниці самообслуговування. «Трофеями» зловмисника ставали дрібні речі, які він ховав до кишень, а потім продавав перехожим. Викрити такий кримінальний бізнес допомогли камери відеозапису, встановлені в залі торгівельному закладі.

Під час чергової спроби крадіжки з крамниці самообслуговування працівники поліції за допомогою персоналу торгівельної точки викрили у крадіжці та затримали 35-річного місцевого мешканця. В кишені зловмисника було знайдені та вилучені поцуплені товари: рибальська котушки та портативний динамік. Загальна сума збитку склала понад 400 гривень, пише ШОСТКА СЬОГОДНІ із посиланнямна ГУ НП в Сумській області.

За словами самого підозрюваного, викрадене він збирався продати, а гроші витратити на спиртне.

Як з’ясували поліцейські, на рахунку чоловіка щонайменше три такі крадіжки з цієї крамниці. Їх припущення підтверджуються записами з відеокамери.

Наразі мати підозрюваного повністю відшкодувала магазину завданий її сином збиток. Проте чоловіку все ж доведеться відповідати за скоєне перед законом. Кримінальне провадження, відкрите у відношенні зловмисника за ознаками ч. 1 та 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», вже направлено до суду. За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.