Жителі Буринського району незадоволені цінами на молоко

Одним із актуальних питань у життєдіяльності Буринського району на сьогодні є питання невдоволення населенням закупівельними цінами на молоко. Збір молока на території Буринського району проводять декілька організацій, а отже конкуренція існує. Але на початку року одночасно на території всього району цими організаціями необґрунтовано була зменшена ціна за 1 л молока базисної жирності з 5 до 4 гривень. Саме тому ця ситуація визвала невдоволення громадян, які здають молоко. Про це пише БУРИНЬ СЬОГОДНІ із посиланням на Буринську районну раду.

Ними було проведено блокування проїзду транспорту, який проводить закупівлю цього продукту. Не залишились осторонь цієї ситуації керівники міської, сільських районної рад, районної державної адміністрації, депутатські корпуси. Були проведені зустрічі за участю представників громад, влади та організацій, що здійснюють закупівлю молока в районі. Цьому питанню була присвячена і позачергова сесія районної ради.

Спільними зусиллями вдалося зняти напругу конфлікту: по громадах пройшли сходки громадян і сьогодні всі блокпости були зняті, проводиться здача-прийомка молока у населення. Але жителі району поставили вимогу: протягом найближчого місяця організації, які проводять збір молока, переглянуть договори і прислухаються до їхніх побажань.